WARUNKI ZWROTU LUB WYMIANY:

  • Produkt nie ma jakichkolwiek znamion użytkowania.
  • Produkt musi posiadać przymocowane do niego na stałe oryginalne metki.
  • Jeśli zakupiony produkt był zapakowany, to powinien znajdować się w nienaruszonym, oryginalnym opakowaniu.
  • Produkt zwracany nie może być artykułem ze stwierdzoną przy zakupie wadą fizyczną, uszkodzeniem lub niepełną wartością.
  • Warunkiem dokonania wymiany lub zwrotu jest przedstawienie nieuszkodzonego i czytelnego paragonu fiskalnego lub faktury VAT.
  • Artykuły przecenione oraz kupione w promocji nie podlegają zwrotowi.

TERMIN:

Zwrotu można dokonać w terminie maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania przez konsumenta zamówienia, z potwierdzeniem dokumentu zakupu (paragon lub faktura VAT).

W razie odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest do zwrotu Towaru niezwłocznie, na poniżej podany adres, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy.

Lawendowy Domek Katarzyna Fuczek
ul. Oświęcimska 29
32-641 Przeciszów, NIP: PL5492214180
z dopiskiem ZWROT

WADLIWE PRODUKTY:

Zadzwoń pod numer 606 96 70 75 lub wyślij e-mail na adres kontakt@zaczarowanydywanik.com.pl

Należy pamiętać, że zwracane artykuły muszą być w takim samym stanie, w jakim zostały dostarczone.

Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Konsumenta użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Konsument zgodził się na inne rozwiązanie.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru – zgodnie z cennikiem przewoźnika, przy pomocy którego Konsument dostarcza zwracany Towar do Sprzedawcy, tj. Konsument odsyła Towar do Sprzedawcy na własny koszt, który nie podlega zwrotowi.